Promowanie zlotu - informacje

(czyli swobodne dyskusje na każdy temat:-)

Moderatorzy: Pan Hans, joguś

Promowanie zlotu - informacje

Postautor: h2o » 14 maja 2012, o 18:15

Wydaje mi się , że sporym błędem forum jest ukrywanie informacji o zlocie który ma się odbyć .
Powiedzmy , że jestem osobą trzecią i gdzieś tam usłyszałem o zlocie motocyklowym i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć .
Więc dość "naturalnym" odruchem siadam przed kompem i wklepuje do wujka googole "Krasnystaw- zlot motocyklowy 2012" .
No i takim oto sposobem trafiam na forum Grupy która to napędza lecz co się okazuje :
"wyłączyłem widoczność postów "Nasze sprawy:-)" oraz "II zlot motocyklowy ,,," dla gości. Teraz te posty widzą tylko Ci którzy są dopisani do uprawnień. Jeśli kogoś nie ma ( nie widzi tych postów) a chciałby dostać takie uprawnienia niech pisze na forum albo na maila admin@freewings.pl."
Hmm czy nie wydaje się Wam to trochę dziwne ?
Żeby dowiedzieć się czego kolwiek o nadchodzącym wielkimi krokami zlocie to muszę się zarejestrować i do tego napisać do admina o przydzielenie danemu mi uprawnień aby np zobaczyć plakat czy dowiedzieć się jakie kapele grają .
Przecież ja tylko chciałem zdobyć info zobaczyć czy jest po co jechać a nie rejestrować się na forum na które już może nigdy więcej nie zajrzę.
Zdaje mi się , że powinien być albo osobny dział Moto Forszmak Party III widziany absolutnie dla wszystkich albo Plakat ''atakujący'' od razu po wejściu na stronę (coś jak reklama) .
h2o
Free Wings
Free Wings
 
Posty: 103
Rejestracja: 10 maja 2012, o 13:10

Re: Promowanie zlotu - informacje

Postautor: Pan Hans » 14 maja 2012, o 19:33

Dzięki "h2o" za poruszenie tego problemu. Już zabieram się do roboty bo faktem jest, iż ostatnio to głównie na www skupiłem się z zamieszczaniem informacji o "Moto Forszmak Party 2012".
AB (Rh-)
Awatar użytkownika
Pan Hans
Administracja
Administracja
 
Posty: 115
Rejestracja: 7 mar 2010, o 00:17


Wróć do Free Ring:-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style core - Webdesign | Redesign - Hx2